Zlatý úspěch starších žákyň

Zlatý úspěch starších žákyň

Florbal patří mezi nejoblíbenější sporty v rámci hodin tělesné výchovy a našim studentům se celkem pravidelně daří dosahovat dobrých výsledků.

Na bronzový úspěch mladších žákyň, o kterém bylo na webových stánkách v předchozích dnech informováno, navázaly 2. 11. starší žákyně v okresním kole, kdy se jim podařilo obhájit vítězství z loňského roku a budou reprezentovat náš region v krajském kole.

Naše děvčata za celý turnaj neinkasovala žádný gól, a to zejména díky dvojici hráček na pozici obránců Kristýny Vosmíkové a Kateřiny Konopková, které nedovolily soupeři téměř žádnou střelu na naši brankařku v osobě Bianci Copacinchi. O naše střelené góly se postarala Dominika Maliňáková, které skvěle asistovaly Ema Stará a Madeleine Wiessová.

Celý hráčský tým doplnily Jana Křížová, Daniela Kudlová, Silvie Foitlová a Natálie Gogela, z lavičky tým podporovaly Emma Habová (náhradní brankařka) a Karolína Kňavová.

Velké poděkování patří nejen jmenovaným děvčatům, ale také studentům Kristýně Benešové, Lence Rosolové, Danielu Tattermuschovi a Martinu Kouklovi, kteří se výborně popasovali s rolemi rozhodčích a Adéle Houdkové a Melánii Maliňákové za pomoc při administraci turnaje.

Závěrem ještě musím poděkovat panu Maliňákovi, který našim děvčatům dával důležité rady a vytvořil v týmu skvělou atmosféru.

Šárka Lendvorská