Turnaj mladších žákyň v přehazované

Home / Soutěž / Turnaj mladších žákyň v přehazované
Turnaj mladších žákyň v přehazované

Naše škola pořádala v minulém týdnu turnaj v přehazované mladších žákyň mezi kadaňskými základními školami. Organizace turnaje se ujala děvčata ze 3.A, která si tuto roli vyzkoušela již v loňském roce. Pod vedením Anety Blahníkové, jakožto hlavní rozhodčí a ředitelky turnaje, vytvořila skvěle fungující tým. Anetě pomáhaly Kateřina Čermáková, Tereza Rybáková, Adéla Aronová a Kristýna Kaslová. Děvčatům patří velké poděkování!

Turnaje se zúčastnilo 5 družstev. Hrálo se systémem „každý s každým“. Naše družstvo ve složení Markéta Neimontaité, Natálie Jindrová, Adéla Šebková, Natálie Tremlová, Jindřiška Milfaitová, Anna Langerová, Barbora Jansová, Kateřina Teinzerová a Anna Stará prohrálo pouze jednou, a to po dramatickém boji nejtěsnějším bodovým rozdílem s vítězkami turnaje ZŠ Chomutovskou. Děvčata se tedy umístila na konečném druhém místě.

Gratulujeme!

Šárka Lendvorská