Florbal starších žáků

Florbal starších žáků

Den před svátkem Svatého Mikuláše proběhl v kadaňské sportovní hale další florbalový turnaj. O postup do okresního kola v něm bojovali starší žáci z kadaňských a kláštereckých základních škol včetně týmu našeho gymnázia složeného ze studentů tercie a kvarty. Celkem se v hale sešlo šest družstev a hrálo se systémem „každý s každým“.

V letošním ročníku předvedly týmy poměrně vyrovnané výkony a o postupujících se rozhodovalo až v posledních zápasech. Našim chlapcům se postoupit nepodařilo. Přesto byli se svým výsledkem a hrou určitě spokojeni, neboť z turnaje odcházeli s bronzovými medailemi. Velkou zásluhu na tomto úspěchu měl Čeněk Mokrý, který byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.

Další členové týmu byli: Samuel Synek, Daniel Tattermusch, Jiří Jelínek, Ivan Kiselev, Honza Kisiel, Tobiáš Bodnár, Jiří Seidl, Martin Koukl, Michal Kratochvíl, Daniel Beníšek a Mikeš Sýkora.

Děkuji nejen jmenovaným hráčům za reprezentaci školy, ale také pomocníkům za organizaci turnaje – Kryštofu Dandovi, Renému Chodurovi, Miroslavu Šedovi, Ladislavu Froňkovi, Aničce Jůzové a Adéle Houdkové.

Šárka Lendvorská