Třetí florbalový úspěch

Třetí florbalový úspěch

Chlapci nižšího gymnázia mají florbalovou cestu o něco složitější než děvčata. Zatímco děvčata se utkávají přímo v okresním kole, chlapci si musejí postup do okresního kola vybojovat mezi kadaňskými a kláštereckými základními školami v okrskovém kole.

Starší žáci (tercie a kvarta) byli v okrskovém kole, které proběhlo v pátek 11. 11. v kadaňské sportovní hale, úspěšní. Obsadili v konkurenci šesti škol postupové druhé místo, kdy prohráli pouze s vítězným družstvem Základní školy Krátké z Klášterce nad Ohří. Navíc Vítek Jerie získal individuální ocenění jako nejlepší hráč turnaje. Dalšími členy týmu byli Štěpán Havlíček, Tomáš Koutský, Jakub Spěvák, Tonda Dinh, Šimon Řezníček, Václav Markus, Lukáš Straka, Jakub Brejcha, František Smiško, Pavel Rypl a Pavel Vaníček jako gólman.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme chlapcům držet palce v okresním kole, které se uskuteční pravděpodobně v lednu.

Děkuji také dvojicím Danielu Tattermuschovi a Martinu Kouklovi, kteří si skvěle vedli jako rozhodčí, a Adéle Houdkové a Janě Gavelekové, které pomáhaly s administrativou turnaje.

Šárka Lendvorská