Atletické závody Kadaň

Atletické závody Kadaň

V prvni polovině června se družstvo složené ze čtyřiadvaceti studentů a studentek našeho gymnázia, zúčastnilo místních atletických závodů.

Ve všech disciplínách vybojovali skvělá umístění, mezi kterými bych chtěl vyzdvihnout alespoň tyto. Michaela Hybnerová 5. místo, Liliana Smišková 2. místo, Kateřina Konopková 1. místo, za starší dívky Kateřina Hrdličková 3. místo a Klára Askar 1. místo ve skoku dalekém. 5. místo Martin Koukl, 5. místo Eliška Podhorná, 3. místo Kateřina Hrdličková a 1. místo Václav Markus ve vrhu koulí. Liliana Smišková sice v hodu míčkem figuruje na čtvrtém místě, ale podle mého názoru muselo v této disciplíně dojít k chybě a Lili měla být na stupních vítězů. Sprint na 60 metrů 6. místo Jan Marek, 4. místo Kateřina Hrdličková, 2. místo Klára Askar a 1. místo Klára Michalová. Běh na 800 metrů 6. místo Šimon Řezníček, 4. místo Michaela Hybnerová, 3. místo Eliška Podhorná, 1. místo Natálie Neumannová a za starší dívky 3. místo Kateřina Hrdličková a 2. místo Klára Askar.

Velice děkuji všem našim sportovcům a sportovkyním za reprezentaci,  bojovný výkon a skvělá umístění ve velké konkurenci.

Tomáš Řehák