Mladší žákyně získaly bronzové medaile v krajském kole ve florbalu

Mladší žákyně získaly bronzové medaile v krajském kole ve florbalu

Družstvo našich dívek z primy a sekundy vybojovalo na podzim postup do krajského kola turnaje dívek ve florbalu. Nejprve to kvůli covidu vypadalo, že se krajské kolo neuskuteční, ale nakonec přišla radostná zpráva s pozvánkou do krajského finále.

A tak jsme ve čtvrtek 5. května v ranních hodinách vyrazili vlakem do Teplic. Bylo veselo, cesta rychle uběhla a natěšené dívky brzy začaly v teplické sportovní hale hrát florbal.  Naše hráčky se snažily ve všech  zápasech, společně se těšily z každého úspěchu a nakonec se jim podařilo vybojovat třetí místo. Ze zisku medailí se radovaly kapitánka Madeleine Weissová, Ema Stará, Kristýna Vosmíková, Kateřina Konopková, Helena Červená, Karolína Kňavová, Natália Gogela, Jana Křížová, Liliana Smišková, Barbora Červená, brankářka Bianca Copacinschi a psychická podpora, náhradnice Klára Kolomá.

Podpořit radou i fanděním nás přijeli také rodiče a bráška naší kapitánky Madeleine Weissové, kteří se spolu s námi z medailí rovněž radovali a my jim za to velmi děkujeme.

Našim skvělým hráčkám moc blahopřejeme a přejeme jim ještě mnoho sportovních úspěchů.

Dita Kuchtaninová