Naše škola je vítězem okresního kola Jazykového WocaBee šampionátu!

Naše škola je vítězem okresního kola Jazykového WocaBee šampionátu!

Studenti tercie získali prvenství v procvičování slovní zásoby v okresním kole soutěže a postupují do krajského kola. V říjnu se studenti zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu v jazyce německém. Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee. Celkem se do soutěže zapojilo 60 000 žáků.

V našem okrese se nejpilnějšími žáky stali právě studenti naší školy, gratulujeme němčinářům z tercie. Studenti získali prvenství díky tomu, že v soutěžním období mezi 20.10. a 29.10.2021 nahráli denně v průměru až 549 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka.
Studenti v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček. Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začíná 3.11. a končí 12.11.2021.

Držme našim studentům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!