Druhé místo mladších žáků ve florbale

Druhé místo mladších žáků ve florbale

Deset žáků primy a sekundy se 11. prosince 2019 zúčastnilo okrskového kola turnaje ve florbale. Turnaj se konal ve Sportovní hale v Kadani a zúčastnilo se pět škol z Kadaně a jedna z Klášterce. Naši školu reprezentovali Vít Jerie, Tomáš Kisiel, Tomáš Koutský, Jakub Spěvák, Richard Steidl, Václav Markus, Šimon Řezníček, Miloslav Dubský a v brance se střídali Lukáš Straka a Jan Stejskal.

Chlapci nastoupili hned v prvním zápase turnaje, v tom jediném prohráli s budoucími vítězi, s kadaňskou ZŠ Rudolfa Koblice. Náš druhý zápas skončil remízou a poté již ve všech zápasech naši hráči zvítězili. Vybojovali tak druhé místo a postup do okresního kola, které se odehraje v Jirkově dne 19. prosince. V závěru turnaje se ještě uskutečnil rozstřel mezi třemi nejlepšími střelci, v němž zvítězil právě náš Tomáš Kisiel.

Blahopřejeme a držíme pěsti v okresním kole!

Dita Kuchtaninová