Florbalový turnaj mladších žákyň

Florbalový turnaj mladších žákyň

Studentky primy a sekundy našeho gymnázia se sešly v úterním mrazivém ránu 17. října celé prokřehlé před Sportovní halou v Kadani. Byly sice promrzlé, ale měly dobrou náladu, která jim vydržela po celou dobu Okresního kola mladších dívek turnaje ve florbale. Dívky zde sbíraly zkušenosti, protože některé se dosud žádného florbalového klání nezúčastnily. V úterý si tedy vyzkoušely, jaké to je zažít výhru nad soupeřem, remizovat, ale i prohrát. Turnaje se zúčastnilo šest týmů z našeho okresu a naše hráčky nakonec obsadily pěkné čtvrté místo. Navíc se všechny upřímně radovaly z úspěchu své brankářky Terezy Hybnerové, která byla vyhlášena jako nejlepší gólmanka turnaje.

Doufejme, že je tato hra bude i nadále bavit a také v příštím roce budou reprezentovat naši školu.

Dita Kuchtaninová