Zdravý životní styl na Gymka aneb boříme mýty ve výživě a sportu

Home / Studenti / Zdravý životní styl na Gymka aneb boříme mýty ve výživě a sportu
Zdravý životní styl na Gymka aneb boříme mýty ve výživě a sportu

V rámci projektu zabývajícím se zdravým životním stylem a sportem (pod záštitou Sabiny Fejsákové a Dominika Šebka) nás v úterý 23. 1. 2024 navštívil Ing. Lukáš Roubík – zakladatel Institutu moderní výživy.

Naše studenty a studentky bude čekat série přednášek a praktických workshopů v rámci zmiňovaného projektu. Přednášející je ve svém oboru kapacita, proto jsme věděli, že právě on bude tou správnou volbou pro první přednášku.

Naši studenti a studentky si tedy vyslechli přednášku, během níž jim byly podány informace o výživě, sportu, a dokonce byly vyvráceny různé mýty ve výživě a ve sportu. Vše bylo podáno srozumitelnou formou a doloženo vědeckými informacemi ze studií. Na závěr přednášky proběhla také krátká diskuze, kdy měli posluchači možnost zeptat se prakticky na cokoliv.

Děkujeme panu Ing. Lukáši Roubíkovi a IMV za přednášku. Bylo to skvělé!

Sabina Fejsáková

Akce byla podpořena z projektu GYMKA 2024, který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola/školské zařízení určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování. Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_003/0004804