Naše škola

Studium ve škole

Škola se dlouhodobě snaží přiblížit se představě moderní školy odpovídající potřebám a změnám společnosti 21. století, ale zároveň rozvíjí vědomostní, dovednostní i osobnostní předpoklady a individuální potřeby každého studenta školy. Na školu již po řadu let přicházejí velice kvalitní žáci jak do primy, tak do 1. ročníku. Práce s takovými žáky je pak pro školu a její učitele výzvou a příležitostí o propojení potenciálu studentů s kvalitním profesorským sborem a moderním technickým zázemím školy.

Přijetí ke studiu

Vaše cesta k úspěšnému životu může začít na naší škole. Škole je hrdá na své budoucí absolventy se kterými udržuje přátelské vztahy po celý život.

Umění

Paint a portrait in oil. Play lancelot in “spamalot.” sing A capella. Build an electric guitar. Write a poem. Compose a song. Perform a concerto. Direct a movie. Write a news article. Anything artistic is possible at Schule.

Sport

Athletics have been a rich part of the Schule tradition since the institution’s earliest days. We believe that participation in athletics forms a vital part of the overall educational experience for all of its students.

Den otevřených dveří 2018

Ever wondered what School life is like.
Take a tour of Schule and speak directly to current students to hear about what it’s like to live on campus.
Saturday, 26 August 2017
9am – 4pm

Aktuality ze školy

Apply Letter for Admission to High School